Rusland, een prachtig land met geweldige componisten, schrijvers en mensen.
Ook een land waar de milieumaatregelen die boeren onmogelijk maken een bedrijf te beginnen nog niet aanwezig of heel noodzakelijk zijn vanwege de grootte van het land.
Ook het land met een geschiedenis van decennialange onderdrukking, Tupolev, Sacharov, Korolev etc.zaten allen in de gevangenis toen op enig moment hun wetenschappelijke verdiensten kennelijk niet opwogen tegen hun (vermeende) kritiek op de machthebbers. Recentere voorbeelden zijn Navalny en journaliste Anna Politskaya. Een land waar de verroeste kernenergiegeneratoren voor ver afgelegen vuurtorens uit het verleden gewoon in de mooie natuur liggen als roestende tijdbommen, een land waar je als journalist en burger maar beter je muil kunt houden als je de zaken iets anders ziet dan de regering.
Ook kun je maar beter precies in de hokjes 'mannetje en vrouwtje' passen en verliefd worden op iemand uit het andere vakje om niet het mikpunt van spot en mishandeling te worden.
Wanneer je voor al die dingen je ogen sluit kan er in Rusland en ook in bijvoorbeeld Hongarije inderdaad een mooie toekomst voor je in het verschiet liggen.