Home cinema hardware > Versterkers & bewerkers
Stereo 2.1 receiver handiger dan mijn huidige combi bij de TV?
Frits Denon:
Mijn huidige combi bij de TV is een Denon PMA 2000ae met een Dac voor verbinding met de TV. Mooi geluid voor stereo en film.
Ik heb ook een Denon DVD speler, die ik ook (meestal) als CD speler gebruik
Ik heb ook een Denon DNP 720ae internet/FM/ tuner die ik alleen nog met internetradio kan gebruiken omdat Ziggo de kabel FM inmiddels verwijderd heeft.
Verder op de amp een kastje staan om de achterkamer speakers aan en uit te kunnen zetten.
Nu mijn vraag:
Kan ik de bovenstaande installatie vervangen voor bijvoorbeeld een stereo receiver zoals de Denon DRA 800H? Dan is de DNP overbodig en de losse DAC en het speaker schakelkastje ook. Ruimt lekker op in het audio meubel.
Ik ga dan wel de power missen van de PMA, maar of dat erg is voor het luisteren naar filmgeluid op een hoog geluidsniveau met de Elac BS 403 (4Ohm) en bij muziek (feestje) in combi met de Hepta Gem (8Ohm) in de achterkamer erbij aan?
Kan een DRA dit goed aan? Marantz heeft ook zoiets: NR 1200, maar die heeft minder vermogen dan de DRA. Of beter kijken naar een gelijkwaardige 2.1 receiver van een ander merk, die meer vermogen kan leveren?
Wat vinden jullie van het idee? En welke 2.1 receiver zouden jullie dan nemen?
renes:
Ik heb deze https://www.denon.com/nl-nl/product/amplifiers/heos-amp-hs2 voor in de woonkamer, bevalt goed.
Frits Denon:
--- Citaat van: renes op 27 december 2022, 17:09:20 ---Ik heb deze https://www.denon.com/nl-nl/product/amplifiers/heos-amp-hs2 voor in de woonkamer, bevalt goed.
--- Einde van citaat ---
Hoe gaat dat dan met TV, DVD aansluiten, Rene? Kunnen er ook 4 speakers A/B op? Zit er een tuner in voor Internetradio? Of is het puur een versterker die via de smartphone werkt?
renes:
Je bedient deze met je telefoon, de HEOS app. Je kunt 2 luidsprekers aansluiten, Elac luidsprekers, de rest zal van Denon moeten zijn want dat zal draadloos moeten.
Marcel Dali:
Ik gebruik een Denon AVR X3200.
Dat is een meerkanaals receiver. Met redelijk wat vermogen per kanaal.
Ik gebruik deze voor stereo weergave bij de TV.
Er zit een Chrom cast een Blu Ray speler en een TV ontvanger van KPN op aangesloten.
Uiteraard ook de mogelijkheid om een sub aan te sturen.
En er is Audyssey aan boord.
Marcel
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
Naar de volledige versie