Auteur Topic: B&W 600 I  (gelezen 10839 keer)

Audiofreak

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Berichten: 16.385
  • those oldies but goodies
Re: B&W 600 I
« Reactie #15 Gepost op: 12 maart 2021, 11:59:40 »
Zo heb ik ooit een schilderij, wat na het overlijden van een familielid zonder kinderen bij het grofvuil was gezet, gered van de stort.
Dit schilderij hing in de jaren vijftig bij mijn Opa en Oma in de kamer en als kind was ik geboeid door een vrouwtje wat vanuit een bospad naar een dorp in de verte liep.

Het schilderij was gesigneerd met D.B.Sluiter. Twee jaar geleden toen ik op deze naam googelde kwam ik op een forum de zoon van deze kunstschilder tegen en na enkele mailwisselingen is de zoon vanuit Termunterzijl op zijn BMW motor bij mij op bezoek geweest om het schilderij te bekijken.
Dat zijn dan toch wel weer de mooie dingen van het Internet..... Ik heb hier ook een schilderij hangen wat vroeger bij mijn opa en oma hing, alleen heb ik er dan geen mooi verhaal bij..
Ik heb wat dat betreft ook al heel veel zaken uit het verleden kunnen reconstrueren via het internet.
PRE-AMP: Quad 44; Denon PRA-1500; POWER-AMP: Harman Kardon Citation 16A; Quad 405-2; FM TUNER: Quad FM 4; Sony V7700; CD PLAYERS; Pioneer PD-7700; Sony XA5ES; Marantz CD94-MKII; SPEAKERS: Elac 310 Crystal Edition; Elac FS 247; SUB-WOOFER: Elac SUB 2040; Celestion 3; Realistic Minimus 7; set uit 1969